• هنوز امتیازی دریافت نکرده است!

بنتونیت گریس

1,800 تومان
گریس بر پایه بنتونیت از رس آلی بنتونیت به عنوان ضخیم کننده در گریس استفاده می شود. به طور معمول در برنامه های کاربردی با دمای بالا و کاربردهایی که شامل قرار گرفتن در معرض آب می شوند ، به عنوان مثال در توپ ، غلتک یا بلبرینگ های ساده ، گریس های بنتونیت باید دارای نقطه افت یا ذوب بالا و همچنین مقاومت خوبی در برابر آب باشند.گریس خاک رس یا گریس بنتونیت محبوب ترین گریس های غلیظ بدون صابون بودند. این گریسها با بافت صاف می توانند مقاومت حرارتی فوق العاده ای داشته باشند.گریس روان کننده با نقطه جوش بالا ایجاد میشود که در دمای بالا کاربرد دارد.بر اساس عامل ژل بنتونیت آلی ، روغن روان کننده می تواند روانکاری خوبی را حتی در دمای پایین حفظ کند.گریس روان کننده با عامل ژل دارای ضد نفوذپذیری عالی است.

قیمتها اعلامی براساس خرده فروشی جهت سفارش  در تناژبالا( یک تن به بالا) تماس گرفته شود.

بنتونیت کاشی و سرامیک

2,200 تومان
بنتونیت خاک رس تمایل زیادی به افزایش حجم در اثر جذب آب دارد و به دلیل خاصیت تورم پذیری و خاصیت ژله ای شدن قادر است میزان زیادی آب را درون ساختار مولکولی خود به دام بیاندازد. این خاصیت در صنایع تولید سرامیک و کاشی بسیار مورد توجه است. قیمتها اعلامی براساس خرده فروشی جهت سفارش  در تناژبالا( یک تن به بالا) تماس گرفته شود.

بنتونیت حفاری

1,800 تومان
نقش آن عمدتا جهت آب بندی دیواره های چاه و روانکاری سر مته هنگام عملیات حفاری میباشد. متن قیمتهای اعلامی براساس خرده فروشی میباشد،جهت سفارش درتناژ بالا(یک تن به بالا) تماس گرفته شود.

بنتونیت آرایشی

4,800 تومان
خاک رس بنتونیت یک خاک رس طبیعی با بافت خوب و نرم است. وقتی با آب مخلوط می شود خمیر ایجاد می کند. برخی از افراد از این خمیر برای مزایای پزشکی یا زیبایی استفاده می کنند ، مانند درمان جوش و آکنه یا به عنوان ماسک مو.هزاران سال است که مردم از رس بنتونیت برای حذف ناخالصی های روی پوست مانند روغن ها وسموم از بدن استفاده می کنند.خاک رس بنتونیت در بسیاری از محصولات پوستی وجود دارد ، اما برخی افراد با هدف از بین بردن مشکلات گوارشی یا دفع سموم از بدن ، آن را به غذاها یا نوشیدنی ها اضافه می کنند.بنتونیت در صنایع داروسازی به نام صابون کانی یا صابون رسی معروف است. از خاصیت جذبی این ماده به عنوان تثبیت کننده و تصفیه کننده استفاده می شود.این ماده پر کار در کرم های محافظ صنعتی – محلولهای شستشو ، کمپرس های مرطوب و در مواردحساسیتی به عنوان ماده ی ضدخارش بکار می رود . . در امور پزشکی بنتونیت به عنوان یک پادزهر در مسمومیت های فلزاتسنگین مورد مصرف قرار می گیرد. در محصولات دارویی کاربردی در امور بهداشتی مانند دارو های آفتاب سوختگی، پودر بچه و پودرسفید کننده صورت بنتونیت کاربرد فراوان دارد .

برای مشاهده حداقل خرید کلیک بفرمائید

بنتونیت ارت

1,800 تومان
امروزه بنتونیت با هزينه اي به مراتب پايين تر جايگزين مناسب و بهينه اي براي مخلوط سنتي ذغال ونمك درسيستم ارتينگ می باشد.

بنتونیت تصفیه

1,700 تومان
یک ماده شفاف کننده است که باعث شفافیت آب میوه ها میشود.باعث میشود آب میوه بهتر به نظر برسد و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

بنتونیت چسبندگی

2,200 تومان
بنتونیت در کاربردهای مهندسی عمران به عنوان یک سد هیدرولیک معدنی در دیواره های دیافراگم ، پایه ها ، تونل زنی ، حفاری جهت افقی و جک لوله استفاده می شود.در درزگیری استخرها نیز کاربرد فراوانی دارد.باعث سبکی وزن بتون نیز خواهدشد.

بنتونیت خوراک دام شیردهی

2,200 تومان
کاهش نفخ، افزایش شیر دهی،افزایش وزن،کاهش اسیدهای مضر سیستم گوارشی عمده خصوصیات این خاک است.

برای مشاهده حداقل خرید کلیک بفرمائید

بنتونیت کشاورزی

1,800 تومان
در برخی از صنایع کشاورزی مانند سموم کشاورزی به عنوان ناقل ،کودهای کشاورزی جهت حاصلخیزی خاک و گلوله سازی غذای حیوانات مورد استفاده قرار میگیرد.

پک نمونه

150,000 تومان
حاوی 15 حدد نمونه 1.5 کیلویی جمعا به وزن 23 کیلو گرم با کد بندی جهت تست نمونه و شرکتهای آزمایشگاهی و دانش بنیان

سبد خرید

خروج
کلید اسکرول خودکار به بالا