ووکامرس

محصولات ۵ ستاره

محصولاتی با بازخورد مثبت

پک نمونه

۱۵۰,۰۰۰ تومان
حاوی ۱۵ حدد نمونه ۱.۵ کیلویی جمعا به وزن ۲۳ کیلو گرم با کد بندی جهت تست نمونه و شرکتهای آزمایشگاهی و دانش بنیان

بنتونیت کشاورزی

۱,۸۰۰ تومان
در برخی از صنایع کشاورزی مانند سموم کشاورزی به عنوان ناقل ،کودهای کشاورزی جهت حاصلخیزی خاک و گلوله سازی غذای حیوانات مورد استفاده قرار میگیرد.

بنتونیت خوراک دام شیردهی

۲,۲۰۰ تومان
کاهش نفخ، افزایش شیر دهی،افزایش وزن،کاهش اسیدهای مضر سیستم گوارشی عمده خصوصیات این خاک است.

برای مشاهده حداقل خرید کلیک بفرمائید

بنتونیت گریس

۱,۸۰۰ تومان
گریس بر پایه بنتونیت از رس آلی بنتونیت به عنوان ضخیم کننده در گریس استفاده می شود. به طور معمول در برنامه های کاربردی با دمای بالا و کاربردهایی که شامل قرار گرفتن در معرض آب می شوند ، به عنوان مثال در توپ ، غلتک یا بلبرینگ های ساده ، گریس های بنتونیت باید دارای نقطه افت یا ذوب بالا و همچنین مقاومت خوبی در برابر آب باشند.گریس خاک رس یا گریس بنتونیت محبوب ترین گریس های غلیظ بدون صابون بودند. این گریسها با بافت صاف می توانند مقاومت حرارتی فوق العاده ای داشته باشند.گریس روان کننده با نقطه جوش بالا ایجاد میشود که در دمای بالا کاربرد دارد.بر اساس عامل ژل بنتونیت آلی ، روغن روان کننده می تواند روانکاری خوبی را حتی در دمای پایین حفظ کند.گریس روان کننده با عامل ژل دارای ضد نفوذپذیری عالی است.

قیمتها اعلامی براساس خرده فروشی جهت سفارش  در تناژبالا( یک تن به بالا) تماس گرفته شود.

بنتونیت چسبندگی

۲,۲۰۰ تومان
بنتونیت در کاربردهای مهندسی عمران به عنوان یک سد هیدرولیک معدنی در دیواره های دیافراگم ، پایه ها ، تونل زنی ، حفاری جهت افقی و جک لوله استفاده می شود.در درزگیری استخرها نیز کاربرد فراوانی دارد.باعث سبکی وزن بتون نیز خواهدشد.

بنتونیت کاشی و سرامیک

۲,۲۰۰ تومان
بنتونیت خاک رس تمایل زیادی به افزایش حجم در اثر جذب آب دارد و به دلیل خاصیت تورم پذیری و خاصیت ژله ای شدن قادر است میزان زیادی آب را درون ساختار مولکولی خود به دام بیاندازد. این خاصیت در صنایع تولید سرامیک و کاشی بسیار مورد توجه است. قیمتها اعلامی براساس خرده فروشی جهت سفارش  در تناژبالا( یک تن به بالا) تماس گرفته شود.

برای تعیین رتبه بندی محصول به صفحه محصول مورد نظر بروید و نظر خود را با حداکثر امتیاز ۵ ستاره بگذارید.